Zásuvkové systémy

 

V našom nábytku sú použité jedine zásuvkové systémy od rakúskej spoločnosti BLUM s doživotnou zárukou.

TANDEMBOX

TANDEMBOX je osvedčený kovový zásuvkový systém, ponúka najrozmanitejšie možnosti dizajnu. Môžete si vybrať jeden z troch rôznych programových radov: TANDEMBOX intivo, TANDEMBOX antaro a TANDEMBOX plus. Všetky tri rady ponúkajú široké spektrum použitia: od štandardných riešení až po špeciálne aplikácie.

tbx_programme1

Základom týchto troch programových radov je vždy korpusová lišta TANDEMBOX. Stará sa o jemný ľahučký chod a vysoký komfort pohybu.

TANDEMBOX Korpusová lišta

Miliónkrát osvedčená korpusová lišta TANDEMBOX presvedčí každého ľahučkým chodom. BLUMOTION sa postará o mäkké a tiché dovieranie.

pullout_tbx_profile

Dve programové zamerania

TANDEMBOX intivo ponúka možnosť individuálnej tvorby výsuvov. Individuálne možnosti dizajnu znamenajú, že každá kuchyňa je aj vnútri jedinečná.

pullout_tbx_intivo

TANDEMBOX antaro sa vyznačuje jasnou výrazovou formou. Farebná dôslednosť všetkých komponentov zdôrazňuje puristický dizajn výrobku.

pullout_tbx_antaro

 

LEGRABOX Elegancia v pohybe

Elegantný zásuvkový systém sa vyznačuje štíhlym, priamočiarym dizajnom a mimoriadne vysokým komfortom pohybu. Tento dizajn s minimalistickými tvarmi už získal niekoľko medzinárodných ocenení.

LEGRABOX je rovnako všestranný ako samotná téma bývania a je vhodný na použitie vo všetkých oblastiach bývania. Vhodné je použitie so systémom vnútorného členenia AMBIA-LINE, ktorý bol pre LEGRABOX špeciálne prispôsobený. Harmonický celkový dojem vo všetkých obytných miestnostiach.

boxsystem_legrabox2