Systém vnútorného členenia

ORGA-LINE pre TANDEMBOX

Všetko potrebné je na dohľad.

ORGA-LINE je vysoko kvalitný systém vnútorného členenia, ktorý vytvorí poriadok v každej zásuvke alebo čelnom výsuve.

Či už ide o jedálenský príbor, fľaše alebo hrnce a pod. – všetky ukladané predmety možno uložiť bezpečne a pohodlne. Dotvorte si svoj úložný priestor pomocou vnútorného členenia ORGA-LINE v súlade s potrebami a prehľadne.


ORGA-LINE Kuchynskí pomocníci

Malí pomocníci, veľký účinok

Praktickí kuchynskí pomocníci ORGA-LINE zjednodušujú mnohé operácie v kuchyni a nenápadne sa starajú o poriadok. Pretože všetko je pekne poruke, či už je to držiak na koreničky, nože a taniere, alebo rezačka potravinových a hliníkových fólií, tam, kde to potrebujete. Kuchynských pomocníkov v pohodlnom balení po súpravách si môžete jednoducho objednať pod jedným objednávacím číslom.


 Rezačka na fólie ORGA-LINE na potraviny

Fóliu na balenie potravín vytiahnete bez jediného záhybu a bez prácneho hľadania začiatku fólie – s našou rezačkou na fólie je to hračka. Tajomstvo: fóliová tyč Blum. Rezanie je pohodlné a presné.

Na použitie v zásuvke alebo na pracovnej ploche

orga_foildispenser


Rezačka na alobal ORGA-LINE

Hliníková fólia už má svoje pevné miesto: v rezačke na fólie. Rezanie s ňou je jednoduché a rýchle – úplne bez pretrhnutia fólie. Aj v tomto prípade je rezanie fólie rýchle a jednoduché.

Na použitie v zásuvke alebo na pracovnej ploche.

orga_foildispenser_alu


Praktický držiak na taniere firmy Blum

Jeden tanier presne na druhom: v držiaku na taniere firmy Blum úhľadne a čisto uložíte max. 12 kusov v najpoužívanejších veľkostiach (priemer 180 až 320 mm) a bezpečne ich uschováte do výsuvu bez nebezpečenstva pokĺznutia.

Vďaka obom úchytkám na držiaku tanierov môžete všetky taniere ľahko vybrať a preniesť - napríklad na stôl či do záhrady.

orga_plateholder


Praktický držiak na nože ORGA-LINE

Nie je dôležité, či sú veľké alebo malé – v držiaku na nože ORGA-LINE si nájde bezpečné miesto až 9 nožov. Požadovaný nôž je uložený v zásuvke a chránený, pritom je vždy po ruke.

Stojan na nože si nájde svoje miesto v súprave ORGA-LINE.

orga_knifeholder


Praktický podstavec na koreničky ORGA-LINE

V držiaku koreničiek ORGA-LINE sú všetky nádoby s koreninami bezpečne uložené. Nie je dôležité, či sú veľké alebo malé a v akom sú obale. Podstavec na koreničky sa dá jednoducho a pohodlne vybrať z výsuvu a preniesť na varné miesto alebo na prestretý stôl.

Mimoriadne praktické: podstavec na koreničky možno čistiť v umývačke

orga_spiceholder