Vstavané skrine

Nároky na kvalitu bývania neustále posúvajú hranice a otvárajú nové možnosti. Útulný domov tvoria aj nepatrné detaily. Nevyhnutnou maličkosťou sú prehľadné, praktické a zároveň estetické úložné priestory. Vstavané skrine sa stali fenoménom dnešnej doby, skvele hospodária s priestorom a využijú každý milimeter, každé skosenie stien. Problémom pre nich nie sú žiadne výklenky, nieto ešte skosený strop, preto sú ideálnym riešením do priestoru. Vstavané skrine vyrobené na zákazku, využijú skutočne každý centimeter priestoru. Úložný priestor môžete využiť od podlahy až k stropu a od steny k stene. Problémom nie je ani skosený strop podkrovných stavieb či rôzne výklenky atypických bytov. Veľmi populárne je využitie priestoru pod stropmi najmä v chodbách a predsieňach, kde sa stávajú ideálnym miestom na uloženie sezónneho oblečenia.
Každý návrh skrine je istým unikátom a originalitou. Výber materiálu, prevedenie aj komfortné vnútorné usporiadanie záleží na zákazníkovi a jeho požiadavkách. Na nás potom už je len premenenie plánov v skutočnosť. Dokážeme vyrobiť vstavané skrine rôznych tvarov, rozmerov a dekorov. Konečná podoba vstavanej skrine záleží iba na vás. Náš dizajnér vám pomocou 3D modelovania pomôže zrealizovať vašu predstavu. Vstavené skrine dodávame v komplexnom balíčku – od návrhu až po samotnú montáž. Do procesu tvorby môžete zasahovať podľa vášho uváženia. Takisto môžete všetko nechať na nás. Vstavané skrine dokážeme vybaviť rôznymi druhmi drôtených programov, ktoré sú zárukou praktického a funkčného usporiadania vnútorného priestoru. S našimi vstavanými skriňami  si môžete byť istí, že dostanete výrobok tej najlepšej kvality. Jednotlivé časti vstavaných skríň vyrábame na kvalitných strojoch použitím najmodernejších technológii. Následne všetky komponenty vstavaných skríň precízne zmontujeme priamo u vás. Vstavané skrine vám budú tvoriť príjemnú spoločnosť po množstvo krásnych rokov.


 

vstavana-skrina1 vstavana-skrina2 vstavana-skrina3 vstavana-skrina-4 vstavana-skrina5 vstavana-skrina6 vstavana-skrina7vys.vesiak1vys.vesiakvys.kos3vys.kos1vys.kosvesiak-na-nohavice-vysuv4vesiak-na-nohavice-vysuv3vesiak-na-nohavice-vysuv2vesiak-na-nohavice-vysuv1vesiak-na-nohavice-vysuvvesiak-na-kravaty2vesiak-na-kravaty1vesiak-na-kravatysatnik-tyc2satnik-tyc1satnik-tycpantografdrziak-na-topanky4drziak-na-topanky3drziak-na-topanky1drziak-na-topanky